Filtruj

Praca Nauczyciel Geografii - Jawty Wielkie

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL GEOGRAFII - 4/18

SZKOŁA PODSTAWOWASZKOŁA PODSTAWOWA
Jawty Wielkie

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotu geografii, prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej nauczania i osiągnięć uczniów. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie: wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Termin składania dokumentów do 31.07.2024r. Kontakt ma...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

CENTRUM NAUKOWO-BIZNESOWE FENIKS S. C.CENTRUM NAUKOWO-BIZNESOWE FENIKS S. C.
Iława

Zakres obowiązków: nauczanie przedmiotu: geografia ( szkoła w trybie dziennym) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wymagania: kwalifikacje do nauczania przedmiotu: geografia. Liczba godzin tygodniowo: 5 . Możliwość indywidualnego dostosowani...

NAUCZYCIEL GEOGRAFII - 6/18

ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH W IŁAWIEZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH W IŁAWIE
Iława

Zakres obowiązków: Nauka geografii Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - przygotowanie pedagogiczne Wymiar etatu - 6/18, kontakt tel: 089 648 25 53 lub mailowy - sekretariat@zpsw.ilawa.pl Wykształcenie - wyższe kierunkowe....

03.06.202403.06.2024