Filtruj

Praca Nauczyciel Geografii - Płowęż

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL GEOGRAFII

SZKOŁA PODSTAWOWA W PŁOWĘŻUSZKOŁA PODSTAWOWA W PŁOWĘŻU
Płowęż

Zakres obowiązków: nauczanie przedmiotu geografii w szkole podstawowej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe o kierunku geografia bądź wyższego innego + podyplomowe z geografii. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. -------------------------...

13.09.202413.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Płowęż

Zakres obowiązków: nauczanie przedmiotu geografii w szkole podstawowej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Pracodawca oczekuje wykształcenia wyższego kierunkowego bądź wyższego innego + podyplomowe z geografii. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. -----------...

13.08.202413.08.2024