Filtruj

Praca Nauczyciel Informatyki - Bór

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL INFORMATYKI

SZKOŁA PODSTAWOWA W BOROWEJSZKOŁA PODSTAWOWA W BOROWEJ
Borowa

Zakres obowiązków: realizacja podstawy programowej w zakresie nauczania informatyki Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wykształcenie wyższe o zgodnej specjalności, przygotowani...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH: TECHNIK INFORMATYK

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCHSPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH
Wejherowo

Zakres obowiązków: Nauczyciel przedmiotów zawodowych: technik informatyk (zajęcia teoretyczne i praktyczne) w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami szkoły ponadpodstawowej zgodnie z Kartą Nauczyciela. Praca z młodzieżą ...

27.05.202427.05.2024

Wejherowo

Zakres obowiązków: Nauczyciel informatyki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Prowadzenie zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych z uczniami szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Praca z dziećmi niesłyszącymi i słabosłyszącymi oraz z autyzmem w małych grupach (do 8 osób). Wy...

23.04.202423.04.2024