Filtruj

Praca Nauczyciel Informatyki - Wojnicz

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL INFORMATYKI (O)

ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I TECHNICZNYCH IM. JANA PAWŁA II W WOJNICZUZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH I TECHNICZNYCH IM. JANA PAWŁA II W WOJNICZU
Wojnicz

Zakres obowiązków: Nauczyciel informatyki Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe mgr kierunkowe, przygotowanie zawodowe. Praca w Wojniczu od pon. do pt. w przedziale godz. 7:30-15:30 ( praca na 1/2 etatu). Wynagrodzenie od 2 454 zł brutto w zależności...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W TARNOWIEZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABO SŁYSZĄCYCH W TARNOWIE
Tarnów

Zakres obowiązków: nauczanie informatyki Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe mgr - kwalifikacje do nauczania informatyki, przygotowanie pedagogiczne, studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny z zakresu surdopedagogiki. Praca w Tarnowie od pon. do pt...

18.06.202418.06.2024

TARNOWSKIE TOWARZYSTWO OŚWIATOWETARNOWSKIE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE
Tarnów

Zakres obowiązków: Nauczyciel infomatyki Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe II stopnia + przygotowanie pedagogiczne. Praca w Tarnowie od poniedziałku do piątku w przedziale godz. 07:00-16:00 ( 3/8 etatu, ok. 14 godzin w tygodniu). Wynagro...

10.06.202410.06.2024