Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Bolesławiec

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

„NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE SAFARI KIDS” SP. Z O.O.„NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE SAFARI KIDS” SP. Z O.O.
Bolesławiec

Zakres obowiązków: Prowadzenie grupy przedszkolnej, wychowanie, nauczanie i opieka nad dziećmi w wieku 3 - 6 lat. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedszkola Wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie, kursy, szkolenia związane z edukacją,...

06.03.202406.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE SAFARI KIDSNIEPUBLICZNY ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE SAFARI KIDS
Bolesławiec

Zakres obowiązków: Prowadzenie grupy przedszkolnej; wychowanie nauczanie i opieka nad dziecmi w wieku 3-6 lat. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, kursy, szkolenia związane z edukacją, kurs języka a...

01.03.202401.03.2024