Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Cisowa

1-3 z 3 ofert pracy

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

EARLY STAGEEARLY STAGE
Cisie

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego Twój zakres obowiązków prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage, personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów, współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki, aktywny udział...

30.03.202430.03.2024

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Prałkowce

Numer oferty: StPr/24/0372Obowiązki:Prowadzenie zajęć z dziećmi, wypełnianie obowiązków nauczyciela.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Edukacja przedszkolnaPozostałe wymagania:Mile widziana znajomość języka angielskiego.Miejsce pracy: 37-700...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK NMP NPNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ZGROMADZENIA SIÓSTR SŁUŻEBNICZEK NMP NP
Prałkowce

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi, wypełnianie obowiązków nauczyciela. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Mile widziana znajomość języka angielskiego....

03.04.202403.04.2024