Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14
Częstochowa

Miejsce pracy: Miejskie Przedszkole nr 14, ul. K. K. Baczyńskiego 11, 42 -200 CzęstochowaZakres obowiązków: Sprawowanie opieki nad dziećmi w grupie 3-6 latki (grupa liczy 25 dzieci).Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Warunki świadczenia pracy:Wymiar etatu: 1Zmianowość: dwie zmiany ( praca...

18.02.202418.02.2024

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO/ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

nowa oferta
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PSARACHPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PSARACH
Psary

Zakres obowiązków: wykształcenie wyższe, licencjat z przygotowaniem pedagogicznym, min. 1 rok stażu pracy na ww stanowisku kwalifikacje do nauki języka angielskiego praca w grupie dzieci 3-4 letnich, etat: 28 godzin; dodatkowo 2 godz. j. angielski wynagrodzenie wg karty nauczyciela Wymagania: wyk...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię NAUCZYCIELA J. Angielskiego

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Wierzchowisko

Szkoła Language Empire w Wierzchowisku poszukuje lektora języka angielskiego od września 2024. Szukam chętnego, kreatywnego i zaangażowanego w swoją pracę nauczyciela języka angielskiego głównie do pracy z dziećmi i młodzieżą od 4 roku życia. Dlatego jeśli uwielbiasz pracę z dziećmi to ta oferta je...

02.04.202402.04.2024