Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Górne

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMISZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Szalejów Górny

Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego w klasach I-VIII szkoły podstawowej. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany)...

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Teacher or teacher's assistance with english

IWONAIWONA
Zalesie Górne

NAUCZYCIEL LUB POMOC NAUCZYCIELA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM NATIVE SPEAKER Z KWALIFIKACJAMI PEDAGOGICZNYMI DO PRZEDSZKOLA/ PEŁNY ETAT - Przedszkole HULA- HOP, ul. Sarenki 2, 05-540 Zalesie Górne - pełny etat- 8 godzin pracy, czynne od 7 do 18 - praca zmianowa - umowa o pracę OPIS: W związku z ro...

05.04.202405.04.2024

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

EARLY STAGEEARLY STAGE
Świątniki Górne

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego Twój zakres obowiązków Przygotowywanie oraz prowadzenie zajęć języka angielskiego zgodnie z wytycznymi metodycznymi szkoły Early Stage Nasze wymagania Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy komplekso...

26.03.202426.03.2024