Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Janikowo

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO 9/24 ETATU (NR 1521)

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Janikowo

Numer oferty: StPr/24/1521Obowiązki:Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowanyUmiejętności i uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska dobra org...

11.07.202411.07.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSZKOLE SŁONECZKO W JANIKOWIEPRZEDSZKOLE SŁONECZKO W JANIKOWIE
Janikowo

Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) umiejętność - aktualna książeczka sanepidowska umiejętność - d...