Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Legnica

1-2 z 2 ofert pracy

Nauczyciel angielskiego Legnica Anglista

ATUT SCHOOLATUT SCHOOL
Legnica

ATUT school Szkoła Języków Obcych w Legnicy (www.atutschool.pl) zatrudni lektora języka angielskiego .ATUT school Szkoła Języków Obcych to jedyna licencjonowana szkoła w Legnicy ucząca dzieci angielskiego metodą TEDDY EDDIE i SAVVY ED. Do tych grup wiekowych ( 3-7 i 8-11 lat) szukamy lektora/lektork...

26.04.202426.04.2024

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IMIENIA PRZYJACIÓŁ DZIECI W DOMASZKOWIEZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IMIENIA PRZYJACIÓŁ DZIECI W DOMASZKOWIE
Domaszków

Zakres obowiązków: Zajęcia języka angileskiego w przedszkolu, nauczanie języka angielskiego w klasach I-VIII Wymagania: wykształcenie - humanistyczne wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: C1 - zaawansowany) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

23.01.202423.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0896 s