Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Lubliniec

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCO - TECHNICZNYCHZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCO - TECHNICZNYCH
Lubliniec

Zakres obowiązków: -Nauczanie języka angielskiego. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym....

24.06.202424.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2H/TYDZIEŃ

PRZEDSZKOLE IM. WESOŁE KRASNOLUDKI W WOŹNIKACHPRZEDSZKOLE IM. WESOŁE KRASNOLUDKI W WOŹNIKACH
Woźniki

Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego w przedszkolu w następujących grupach wiekowych: 3 latki- 0,5 h 3 i 4 latki- 0,5 h 5,6 latki 0,5 h 5,6 latki 0,5 h Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - język angielski na poziomie B2 [Inne] : Wykształcenie wyższe z przy...

25.06.202425.06.2024

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO 9/18 ETATU (0,5 ETATU)

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZYMŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY
Herby

Zakres obowiązków: -Nauczanie języka angielskiego w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 5 przy MOW w Herbach. Praca z młodzieżą niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim i społecznie niedostosowana (chłopcy). Wymiar czasu pracy : 9/18 etatu (0,5 etatu). Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencj...

21.06.202421.06.2024