Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Nidzica

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MICHAŁA KAJKI W NIDZICYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MICHAŁA KAJKI W NIDZICY
Nidzica

Zakres obowiązków: 1. Realizacja zadań związanych z powierzonym stanowiskiem; 2. Realizacja podstawowych funkcji szkoły: dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej; 3. Zapewnienie bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć; 4. Przestrzeganie uchwał Rady Pedagogicznej; 5. Udział w zebraniach i posiedzeniac...

19.08.202419.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W NIDZICYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KORCZAKA W NIDZICY
Nidzica

Zakres obowiązków: Proces dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczy uczniów klas O I-VIII Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Doświadczenie zawodowe - mile widziane. Empatia, umiejętność pracy z dziećmi....

15.07.202415.07.2024

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego

EARLY STAGEEARLY STAGE
Olsztynek

Lektor - Nauczyciel języka angielskiego Twój zakres obowiązków prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage, personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów, współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki, aktywny udział...

30.06.202430.06.2024