Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Sokółka

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Sokółka

Numer oferty: StPr/24/0623Obowiązki:Przedszkole zatrudni nauczyciela języka angielskiego do pracy z dzieci 3-6 letnimiWymagania:Wymagania konieczne:Języki:angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowanyUmiejętności i uprawnienia:język angielskiWyksz...

12.09.202412.09.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSZKOLE NR 4 W SOKÓŁCEPRZEDSZKOLE NR 4 W SOKÓŁCE
Sokółka

Zakres obowiązków: Przedszkole zatrudni nauczyciela języka angielskiego do pracy z dzieci 3-6 letnimi Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: B2 - wyższy średnio zaawansowany, pismo: B2 - wyższy średnio zaawansowany) umiejętność - język angielski [Inne] : ...

11.09.202411.09.2024