Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Angielskiego - Szczytno

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PRZEDSZKOLU

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3 PROMYCZEK Z ODDZ. INTEGR. I ODDZ. ŻŁOBKOWYMMIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3 PROMYCZEK Z ODDZ. INTEGR. I ODDZ. ŻŁOBKOWYM
Szczytno

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć j. angielskiego w grupach przedszkolnych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

30.08.202430.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Szczytno

Numer oferty: StPr/24/0468Obowiązki:prowadzenie zajęć j. angielskiego w grupach przedszkolnychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielskaMiejsce pracy: Marii Konopnickiej 70, 12-100 Szczytno,...