Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Niemieckiego - Borów

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA W BOROWEJSZKOŁA PODSTAWOWA W BOROWEJ
Borowa

Zakres obowiązków: realizacja podstawy programowej w zakresie nauczania j. niemieckiego Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wykształcenie wyższe o zgodnej specjalności, przygoto...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WOJCIECHA PIECHOWSKIEGO W NOSARZEWIE BOROWYMSZKOŁA PODSTAWOWA IM.WOJCIECHA PIECHOWSKIEGO W NOSARZEWIE BOROWYM
Nosarzewo Borowe

Zakres obowiązków: nauczyciel języka niemieckiego w szkole podstawowej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienia pedagogiczne...

24.06.202424.06.2024

SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEDMOŚCIU IM. JANA PAWŁA IISZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEDMOŚCIU IM. JANA PAWŁA II
Przedmoście

Zakres obowiązków: Nauczanie języka niemieckiego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wymiar etatu 4/18...

18.06.202418.06.2024