Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Niemieckiego - Bukwałd

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKWAŁDZIESZKOŁA PODSTAWOWA W BUKWAŁDZIE
Bukwałd

Zakres obowiązków: nauczaie jezyka niemieckiego w II etapie nauczania Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wymagania/oczekiwania pracodawcy: wykształcenie wyższe magisterskie -j. niemiecki + przygotowanie pedagogiczne 4 godziny tygodniowo (4...

21.06.202421.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lektor Języka Obcego – praca zdalna (e-learning)

EDOO SP. Z O.O.EDOO SP. Z O.O.
Olsztyn

Szkoła Językowa Online Edoo poszukuje lektorów: języka angielskiego języka niemieckiego języka francuskiego języka hiszpańskiego języka włoskiego do prowadzenia indywidualnych kursów językowych online. Co oferujemy: Regularny i komfortowy grafik: Pracuj z domu z gwarancją stałych i regularnych godzi...

20.06.202420.06.2024