Filtruj

Praca Nauczyciel Jezyka Niemieckiego - Gęstowice

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA W GĘSTOWICACHSZKOŁA PODSTAWOWA W GĘSTOWICACH
Gęstowice

Zakres obowiązków: Nauczanie języka niemieckiego w klasach VII - VIII ( po 2 godziny tygodniowo w każdej klasie ) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie : licencjat lub wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZESPÓŁ EDUKACYJNY W BYTNICYZESPÓŁ EDUKACYJNY W BYTNICY
Bytnica

Zakres obowiązków: Nauczanie języka niemieckiego w Szkole Podstawowej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe; Doświadczenie zawodowe mile widziane; Uprawnienia : przygotowanie pedagogiczne; Umiejętnośc pracy z dziećmi;...

07.06.202407.06.2024

EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W GUBINIEEUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W GUBINIE
Gubin

Zakres obowiązków: nauka przedmiotu języka niemieckiego w szkole ponadpodstawowej Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Filolog języka nowożytnego...

31.05.202431.05.2024