Filtruj

Praca Nauczyciel Kierunku - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Psycholog

nowa oferta
NIEPUBLICZNE PLACÓWKI OŚWIATOWE JONATANNIEPUBLICZNE PLACÓWKI OŚWIATOWE JONATAN
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie indywidualnych zajęć psychologicznych prowadzenie dokumentacji prowadzenie konsultacji z rodzicami, nauczycielami WYMAGANIA: wykształcenie wyższe kierunkowe przygotowanie pedagogiczne sumienność w wykonywaniu obowiązków pasja do pracy z dziećmi wysoka kultura osobista ...

04.06.202404.06.2024

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

nowa oferta
TEB EDUKACJATEB EDUKACJA

Szkoła dla dorosłych TEB Edukacja Bielsko-Biała poszukuje nauczyciela dla kierunku Higienistka Stomatologiczna. Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie m.in. Zdrowie publiczne, pielęgniarstwo bądź pokrewne.Doświadczenie w pracy Higienistka stomatologicznaZnajomość aktualnych tre...

03.06.202403.06.2024

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. JÓZEFA DROŻDŻA W BIELSKU-BIAŁEJSZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. JÓZEFA DROŻDŻA W BIELSKU-BIAŁEJ

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi ze specjalnymi potrzebami - kl. I Praca ul. Karpacka 127 w Bielsku-Białej. Praca w systemie dwuzmianowym 8.00-11.30, 11.30-15.20 od PN do PT. PRaca w pełnym wymiarze czasu pracy 20/20 Umowa o pracę na czas określony 2 lata. Wymagania: wykształcenie - pedagogi...

28.05.202428.05.2024