Filtruj

Praca Nauczyciel Kierunku - Siedlce

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL TEORETYCZNEJ I PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU PRZEDMIOTÓW INFORMATYCZNYCH W TECHNIKUM

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 5 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W SIEDLCACHZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 5 IM. GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO W SIEDLCACH
Siedlce

Zakres obowiązków: Nauczyciel teoretycznej i praktycznej nauki zawodu przedmiotów informatycznych w Technikum Fotografii i Multimediów. Wymagania: wykształcenie - informatyczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

KA&EM SP. Z O.O.KA&EM SP. Z O.O.
Siedlce

Zakres obowiązków: Opieka i nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 1 roczny staż pracy w opiece nad dziećmi, wymagane kierunkowe kwalifikacje wg przepisów...