Filtruj

Praca Nauczyciel Logopeda - Charzyno

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL LOGOPEDA

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIESZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W CHARZYNIE
Charzyno

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii indywidualnej oraz grupowej; Podejmowanie działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu zaburzeń komunikacji. [Wymiar czasu pracy] : 10/22 Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

13.06.202413.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Charzyno

Numer oferty: StPr/24/0784Obowiązki:Prowadzenie terapii indywidualnej oraz grupowej; Podejmowanie działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu zaburzeń komunikacji. [Wymiar czasu pracy] : 10/22Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wy...