Filtruj

Praca Nauczyciel Logopeda - Świnna Poręba

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL LOGOPEDA

Świnna Poręba

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z pomocy logopedycznej. Umowa o pracę na czas określony od 01.09.2024 r. do 31.08.2025 r. Praca na jedną zmianę, 4,5/22 etatu, w godz. 7:45-14.20 (godziny do ustalenia). Wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego. Wymagania: wykształcenie - pedagog...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FUNDACJA INKLUZJA - EDUKACJA WŁĄCZAJĄCAFUNDACJA INKLUZJA - EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA
Skawina

W związku z rozwojem naszych placówek oświatowych, zlokalizowanych w Skawinie, zapraszamy do współpracy logopedę do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych w ramach realizacji kształcenia specjalnego.Wymagane odpowiednie wykształcenie.Mile widziane osoby z dodatkowymi fakultetami.Praca od września 2024 r....

28.06.202428.06.2024

NAUCZYCIEL -LOGOPEDA

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓL KATOLICKICH IM. ŚW. JÓZEFA W HUCISKU-PEWELCEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓL KATOLICKICH IM. ŚW. JÓZEFA W HUCISKU-PEWELCE
Pewelka

Zakres obowiązków: Praca z uczniami indywidulanie lub w grupach 2-3 osobowych Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

15.05.202415.05.2024