Filtruj

Praca Nauczyciel Matematyki - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mielec

Numer oferty: StPr/24/1099Obowiązki:nauczciel matematykiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: matematykaPozostałe wymagania:wykształcenie wyżesze pedagogicxzne kierunkoweMiejsce pracy: Sękowskiego 1, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkar...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

I LICEUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO STAL MIELEC W MIELCUI LICEUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO STAL MIELEC W MIELCU
Mielec

Zakres obowiązków: nauczciel matematyki Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyżesze pedagogicxzne kierunkowe...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla trenera/nauczyciela

KATARZYNAKATARZYNA
Dębica

W związku z intensywnym rozwojem, Superminds Academy poszukuje studentów oraz nauczycieli, którzy chcieliby dołączyć do naszego fantastycznego zespołu superumysłów. Jeśli jesteś kreatywny, otwarty na innowacje, lubisz przedmioty ścisłe, chcesz, aby praca była twoim hobby to zachęcamy do aplikowani...

27.05.202427.05.2024
od 50 zł