Filtruj

Praca Nauczyciel Matematyki - Olkusz

nauczyciel matematyki, niemieckiego, chemii, fizyki, biologii

CENTRUM EDUKACJICENTRUM EDUKACJI
Olkusz

Centrum Edukacji w Olkuszu zatrudni nauczycieli matematyki, języka niemieckiego, chemii, fizyki oraz biologii do prowadzenia zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Praca w godzinach popołudniowych i w soboty do południa. Grafik jest elastyczny, staramy się dopasować do dostępno...

28.03.202428.03.2024

Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej

MONTESSORI BOLECHOWICEMONTESSORI BOLECHOWICE
Zabierzów

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori poszukuje nauczyciela matematyki, który potrafi przekazywać wiedzę z pasją i zaangażowaniem. Szukamy osoby, która będzie zarażać pozytywnym nastawieniem do przedmiotu i wzbudzać motywację u dzieci. Dostaniesz od nas pełne wsparcie i potrzebne narzędzia do ...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL MATEMATYKI-25/18

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI - KRÓLOWEJ W DULOWEJSZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI - KRÓLOWEJ W DULOWEJ
Dulowa

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotu Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

05.04.202405.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0280 s