Filtruj

Praca Nauczyciel Matematyki - Rogów

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM.MARII KONOPNICKIEJ W ROGOWIE SOBÓCKIMZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM.MARII KONOPNICKIEJ W ROGOWIE SOBÓCKIM
Rogów Sobócki

Zakres obowiązków: Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej w klasach IV-VIII. Praca na czas określony: 24.02.2023-30.06.2024. Godziny pracy 7:00 - 14:00. Kontakt z pracodawcą: sekretarz@sprogow.sobotka.pl Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - biegła obsługa komputer...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE W PIETROWICACH WIELKICHSZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE W PIETROWICACH WIELKICH
Pietrowice Wielkie

Zakres obowiązków: Praca nauczyuciela matematyki Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Przygotowanie pedagogiczne...

24.05.202424.05.2024

Nauczyciel matematyki

TEB EDUKACJATEB EDUKACJA
Rybnik

Dyrekcja Technikum i Liceum TEB Edukacja w Rybniku poszukują do pracy nauczyciela matematyki w wymiarze 18 h tygodniowo. Praca od poniedziałku do piątku. CV prosimy przesłać na wskazany w ogłoszeniu adres email:@783 671 274 lub 791 770 706...

17.05.202417.05.2024