Filtruj

Praca Nauczyciel Matematyki - Świecie

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I POLICEALNYCHZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I POLICEALNYCH
Świecie

Zakres obowiązków: właściwy dla stanowiska nauczyciela. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat)...

28.06.202428.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO IM. IGNACEGO ŁYSKOWSKIEGO W GRUBNIEZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO IM. IGNACEGO ŁYSKOWSKIEGO W GRUBNIE
Grubno

Zakres obowiązków: Nauczyciel przedmiotu matematyki w branżowej szkole I stopnia i technikum Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

01.07.202401.07.2024

Nauczyciel Matematyki

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Grudziądz

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

30.06.202430.06.2024