Filtruj

Praca Nauczyciel Matematyki - Wojnicz

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL MATEMATYKI (O)

BRITISH CENTRE-CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I KOREPETYCJI. WOJCIECH MIREK STUDIO FLORYSTYCZNE DREAM DECORBRITISH CENTRE-CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I KOREPETYCJI. WOJCIECH MIREK STUDIO FLORYSTYCZNE DREAM DECOR
Wojnicz

Zakres obowiązków: Praca z dorosłymi i dziećmi Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela matematyki, mile widziane doświadczenie, komunikatywność, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnos...

04.04.202404.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

NAUCZYCIELE POSZUKIWANI

GALILEUSZGALILEUSZ
Bochnia

Firma Galileusz poszukuje nauczycieli lub osób mogących prowadzić zajęcia z matematyki, fizyki i chemii oraz j. niemieckiego na poziomie rozszerzonym (zakres liceum) w Bochni. CV proszę przesyłać na adres e-mail @ Jesteśmy zainteresowani tylko osobami o wyjątkowych zdolnościach w przekazywaniu wiedz...

15.04.202415.04.2024

NAUCZYCIEL MATEMATYKI oraz CHEMII-PILNE !!!

Bochnia

Firma Galileusz poszukuje nauczycieli lub osób mogących prowadzić zajęcia z matematyki oraz chemii na poziomie rozszerzonym (zakres liceum) w Bochni. CV proszę przesyłać na adres e-mail: @ Jesteśmy zainteresowani osobami o wyjątkowych zdolnościach w przekazywaniu wiedzy, zrównoważonych, lubiących mł...

05.04.202405.04.2024