Filtruj

Praca Nauczyciel Oligofrenopedagog - Barlinek

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA W PLACÓWCE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO

STOWARZYSZENIE POMOCY NIEPEŁNOSPRAWNYM BRATEKSTOWARZYSZENIE POMOCY NIEPEŁNOSPRAWNYM BRATEK
Barlinek

Zakres obowiązków: Nauczyciel - wychowawca w placówce oświatowej prowadzącej kształcenie specjalne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i głębszym oraz niepełnosprawnością sprzężoną. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczycie...

04.09.202404.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ (OLIGOFRENOPEDAGOG)

Barlinek

Zakres obowiązków: Nauczyciel - wychowawca w placówce oświatowej prowadzącej kształcenie specjalne dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog) uprawn...

13.08.202413.08.2024