Filtruj

Praca Nauczyciel Oligofrenopedagog - Otfinów

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ (OLIGOFRENOPEDAGOG)

ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W OTFINOWIEZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W OTFINOWIE
Otfinów

Zakres obowiązków: nauczyciel współorganizujący kształcenie...

13.09.202413.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BIADOLINACH SZLACHECKICHPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BIADOLINACH SZLACHECKICH
Biadoliny Szlacheckie

Zakres obowiązków: Indywidualne wsparcie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na autyzm. Praca w wymiarze 20 godzin tygodniowo. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopeda...

30.08.202430.08.2024