Filtruj

Praca Nauczyciel Pedagog - Borowiec

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel chemii, edb i pedagog

KASIAKASIA
Borowiec

Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Bonum Futurum w Tulcach k. Poznania poszukuje nauczyciela chemii (4/20), pedagoga szkolnego (25/25) I edb (1/20) skontaktuj się przesyłając CV. Praca w gr. do 20 uczniów. Zapraszamy...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PEDAGOG SPECJALNY

MARMOŁOWSKI SP. Z O.O.MARMOŁOWSKI SP. Z O.O.
Bytów

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Kontakt z nauczycielami rewalidacji, rodzicami, nauczycielami przedmiotowymi. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) - przygotowanie pedagogiczn...

02.09.202402.09.2024

PEDAGOG SPECJALNY - NAUCZYCIEL

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GRZYBNIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GRZYBNIE
Grzybno

Zakres obowiązków: praca z dziećmi o potrzebach edukacyjnych, współpraca z nauczycielami i rodzicami Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...