Filtruj

Praca Nauczyciel Pedagogiki - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel

nowa oferta
INTEGRACYJNE PRZEDSZKOLE ZDROWIA JADWIGA KOZŁOWSKAINTEGRACYJNE PRZEDSZKOLE ZDROWIA JADWIGA KOZŁOWSKA
Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nauczyciel planuje, organizuje, prowadzi i modyfikuje działania edukacyjne, terapeutyczne czy też opiekuńcze dla dzieci zdrowych i ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi. Jako nauczyciel, pracuje w przedszkolu lub szkole z dzieckiem, starając się w jak najlepszy spos...

18.06.202418.06.2024

Pedagog specjalny

nowa oferta
Szczecin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nauczyciel planuje, organizuje, prowadzi i modyfikuje działania edukacyjne, terapeutyczne czy też opiekuńcze dla osób ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi. W szkole pedagog specjalny ułatwia dzieciom z orzeczeniami o kształceniu specjalnym (np. z powodu niepełnospr...

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

MAGNOLIAMAGNOLIA
Szczecin

Jesteśmy Przedszkolem Montessori „Magnolia”. Wyróżniamy się rozwijaniem dzieci w oparciu o metodę Montessori. Stanowisko: Nauczyciel w Przedszkolu Czego wymagamy: uprawnienie do pracy w przedszkolu - studia wyższe doświadczenia w pracy z dziećmi wysokiej kultury osobistej oraz szacunku do drug...

15.06.202415.06.2024
od 5300 zł