Filtruj

Praca Nauczyciel Polskiego - Łobżenica

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ŁOBŻENICYSZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ŁOBŻENICY
Łobżenica

Zakres obowiązków: Nauczanie języka polskiego w klasach 4-8 Wymagania: wykształcenie - humanistyczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wykształcenie wyższe (język polski), przygotowanie pedagogiczne, wymiar czasu pracy 7/18, praca na zastępstwo od 01.05.2024 r. do 2...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZBOŻUSZKOŁA PODSTAWOWA W ZBOŻU
Zboże

Zakres obowiązków: Analiza przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz negatywnego zachowania ucznia, diagnoza potencjału oraz możliwości ucznia, współpraca z rodzicami, nauczycielami, z poradnią psychologiczno-pedagogiczną. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Psycholog...

24.04.202424.04.2024