Filtruj

Praca Nauczyciel Polskiego - Niepołomice

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

nowa oferta
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NIEPOŁOMICACHZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NIEPOŁOMICACH
Niepołomice

Zakres obowiązków: Praca w klasie w której znajduje się dziecko z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Nauczyciel posiadający kwalifikacje. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla wykładowcy- Technik Masażysta

nowa oferta
FABER CENTRUM KSZTAŁCENIAFABER CENTRUM KSZTAŁCENIA
Kraków

Praca dla nauczyciela na kierunku Technik MasażystaPoszukujemy nauczyciela przedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych na kierunku technik masażysta, w szkole policealnej dla dorosłych. Wymagamy: •Wykształcenie kierunkowe ( min.licencjat)•Uprawnienia pedagogiczne ( mile widziane )•Dyspozycyj...

16.06.202416.06.2024

Lektor Języka Obcego – praca zdalna (e-learning)

EDOO SP. Z O.O.EDOO SP. Z O.O.
Kraków

Szkoła Językowa Online Edoo poszukuje lektorów: języka angielskiego języka niemieckiego języka francuskiego języka hiszpańskiego języka włoskiego do prowadzenia indywidualnych kursów językowych online. Co oferujemy: Regularny i komfortowy grafik: Pracuj z domu z gwarancją stałych i regularnych godzi...

15.06.202415.06.2024