Filtruj

Praca Nauczyciel Polskiego - Rawicz

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel Matematyki

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Rawicz

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na sta...

27.04.202427.04.2024

NAUCZYCIEL PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W GÓRZELICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W GÓRZE
Góra

Zakres obowiązków: Nauka przedmiotu w zakresie podstaw przedsiębiorczości Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) - wykształcenie wyższe lub podyplomowe nadające kwalifikacje do nauczania przedmiotu - wymiar etatu 3/18...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PAKOSŁAWIUSZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PAKOSŁAWIU
Pakosław

Zakres obowiązków: Diagnoza środowiska szkolnego, współpraca ze społecznością szkoły, wsparcie psychologiczne Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne...

25.04.202425.04.2024