Filtruj

Praca Nauczyciel Przedmiotow Zawodowych - Jelenia Góra

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RATOWNIKÓW GÓRSKICH W KARPACZUSZKOŁA PODSTAWOWA IM. RATOWNIKÓW GÓRSKICH W KARPACZU
Karpacz

Zakres obowiązków: Nauczanie matematyki w klasach IV-VIII szkoły podstawowej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne umiejętność - Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne umiejętność - dobra organizacja pracy, praca z ludźmi umiejętno...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel chemii - praca w weekendy

FUNDACJACOSINUSEDUKACJAJGFUNDACJACOSINUSEDUKACJAJG
Jelenia Góra

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH DO NAUCZANIA W LICEUM I SZKOLE PODSTAWOWEJ DLA DOROSŁYCH - COSINUS Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół iplacówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działal...

12.04.202412.04.2024