Filtruj

Praca Nauczyciel Przedmiotow Zawodowych - Katowice

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH W BRANŻY ELEKTRONICZNEJ (9/18 ETATU)

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 IM. ADAMA KOCURAZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 IM. ADAMA KOCURA
Katowice

Zakres obowiązków: - Nauczanie przedmiotów z branży elektronicznej. - Praca w godzinach: 7:30-15:45 w zależności od ułożonego planu lekcji. Wymagania: wykształcenie - inne wyższe (w tym licencjat) Wymagane wykształcenie wyższe (ELEKTRONICZNE lub POKREWNE) z przygotowaniem pedagogicznym. Mile widzi...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL ZAWODOWYCH PRZEDMIOTÓW ELEKTRYCZNYCH (PENSUM 9/18)

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. JANUSZA GROSZKOWSKIEGO W TYCHACHZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. JANUSZA GROSZKOWSKIEGO W TYCHACH
Tychy

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotu: zawodowe przedmioty elektryczne Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacja do nauczania teoretycznych i praktycznych przedmiotów...

26.04.202426.04.2024