Filtruj

Praca Nauczyciel Przedmiotow Zawodowych - Kraków

1-2 z 2 ofert pracy

Nauczyciele technik sterylizacji medycznej

KAROLINAKAROLINA
Kraków

W związku z planowanym od 01 września br. rozpoczęciem kształcenia na kierunku Technik sterylizacji medycznej, poszukujemy nauczycieli przedmiotów zawodowych , posiadających kwalifikacje i uprawnienia pedagogiczne do nauczania na tym kierunku. Ogłoszenie dotyczy następujących obszary nauczania: an...

08.05.202408.05.2024
od 60 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 W KRAKOWIEZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 W KRAKOWIE
Kraków

Zakres obowiązków: Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język obcy - angielski (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: C1 - zaawansowany) zawód - Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej umiejętność - uprawnień pedagogicznych. staż prac...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0778 s