Filtruj

Praca Nauczyciel Przedmiotow Zawodowych - Krynica-Zdrój

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL INFORMATYKI I PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH INFORMATYCZNYCH

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II W KRYNICY ZDROJUZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. JANA PAWŁA II W KRYNICY ZDROJU
Krynica-Zdrój

Zakres obowiązków: Nauczanie informatyki i przedmiotów zawodowych informatycznych w liceum i technikum. Praca w Krynicy-Zdroju w wymiarze 19 godz. tygodniowo (pełny etat) w godz. 8.00-18:00. Wymagane wykształcenie informatyczne wyższe magisterskie i przygotowanie pedagogiczne. Kontakt tel. 184715443...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW TEORETYCZNYCH ZAWODOWYCH LOGISTYCZNYCH

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotów zawodowych logistycznych w liceum i technikum. Praca w Krynicy-Zdroju w wymiarze 24 godz. tygodniowo (pełny etat) w godz. 8.00-18:00. Wymagane wykształcenie logistyczne i przygotowanie pedagogiczne. Kontakt tel. 184715443 Wymagania: wykształcenie - inne wyżs...