Filtruj

Praca Nauczyciel Przedmiotow Zawodowych - Tychy

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL CHEMII (PENSUM 18/18)

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. JANUSZA GROSZKOWSKIEGO W TYCHACHZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. JANUSZA GROSZKOWSKIEGO W TYCHACH
Tychy

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotu: chemia Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacje do nauczania chemii w technikum. Mile widziane doświadczenie w zawodzie nauczy...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL FIZYKI (PENSUM 18/18)

Tychy

Zakres obowiązków: Nauczanie przedmiotu: fizyka Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacje do nauczania fizyki w technikum. Mile widziane doświadczenie w zawodzie nauczy...