Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Biała Podlaska

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO Z UPRAWNIENIAMI DO KSZTAŁCENIA OSÓB Z AUTYZMEM

STOWARZYSZENIE POMOCY MŁODZIEŻY I DZIECIOM AUTYSTYCZNYM ORAZ MŁODZIEŻY I DZIECIOM O POKREWNYCH ZABURZENIACH WSPÓLNY ŚWIATSTOWARZYSZENIE POMOCY MŁODZIEŻY I DZIECIOM AUTYSTYCZNYM ORAZ MŁODZIEŻY I DZIECIOM O POKREWNYCH ZABURZENIACH WSPÓLNY ŚWIAT
Biała Podlaska

Zakres obowiązków: realizacja podstawy programowej w przedszkolu, wspieranie rozwoju podopiecznych, planowanie i prowadzenie prac wychowawczo - dydaktycznych, współpraca z rodzicami oraz innymi nauczycielami i specjalistami, prowadzenie dokumentacji (godziny pracy 8-16) Wymagania: wykształcenie - ...

13.09.202413.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel Języka Angielskiego w Przedszkolu

PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE

Niepubliczne Przedszkole zatrudni nauczyciela języka angielskiego Wymagania: · Biegła znajomość języka angielskiego, · Wymagane wykształcenie kierunkowe lub kwalifikacje do nauczania języka angielskiego zgodnie z wymaganiami MEN, · Entuzjazm i pasja w nauczaniu dzieci, · Statut studenta - mile ...

09.07.202409.07.2024

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - STAŻYSTA

Stare Szpaki

Zakres obowiązków: Realizacja zadań zgodnie z programem stażu Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące Brak przeciwskazań zdrowotnych, niekaralność...

06.09.202406.09.2024