Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Buków

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKOWIESZKOŁA PODSTAWOWA W BUKOWIE
Bukowo

Zakres obowiązków: wychowawca oddziału przedszkolnego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat)...

14.08.202414.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE NR 8 W NYSIEPRZEDSZKOLE NR 8 W NYSIE
Nysa

Zakres obowiązków: Praca opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczna z dziećmi w wieku przedszkolnym. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe pedagogiczne, mile widziane doświadczenie,...

23.08.202423.08.2024

Nauczyciel wychowania przedszkolnego.

KAROLINAKAROLINA
Nysa

Publiczne Przedszkole Zaczarowany Ołówek poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. 7 godzin tygodniowo. Elastyczny grafik....

16.08.202416.08.2024
od 4700 zł