Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Praca w przedszkolu

nowa oferta
ADRIANAADRIANA
Bydgoszcz

Poszukujemy nauczyciele wychowania przedszkolnego do pracy w przedszkolu na Osowej Górze od zaraz oraz od 01.09 2024r . Mile widziane doświadczenie , może być to osoba na emeryturze. Konieczne odpowiednie wykształcenie wyższe kierunkowe( wychowanie przedszkolne, edukacja przedszkolna . Umowa cywiln...

19.05.202419.05.2024
od 4900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel przedszkola

nowa oferta
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE UNIVERSUM W BYDGOSZCZYNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE UNIVERSUM W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz

Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego. Etat 6 godzin/dziennie....

18.05.202418.05.2024

NAUCZYCIEL EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ(NR 1373)

KUJAWSKO-POMORSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 1 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SŁABO WIDZĄCEJ I NIEWIDOMEJ IM. LOUISA BRAILLEA W BYDGOSZCZYKUJAWSKO-POMORSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 1 DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SŁABO WIDZĄCEJ I NIEWIDOMEJ IM. LOUISA BRAILLEA W BYDGOSZCZY
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: realizacja zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych nad uczniami słabowidzącymi i niewidomymi w oddziale przedszkolnym wymiar etatu 18/18 Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne wymagane wykształcenie w ...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0294 s