Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Chodzież

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

nowa oferta
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 WESOŁY SMYKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 WESOŁY SMYK
Chodzież

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi zgodnie z kwalifikacjami do edukacji dzieci w zakresie udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) kierunek/ specjalizacja: psychologia dzieci i młodzieży...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

wizytator

nowa oferta
BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Piła

Kuratorium Oświaty w Poznaniu Wielkopolski Kurator Oświaty poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: wizytator Delegatura w Pile; WAF.210.4.2024 61-716 Poznań Kościuszki 93 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Zadanie 1: Przeprowadzanie kontroli: stanu przestrzegania przepisów prawa d...