Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Elbląg

Numer oferty: StPr/24/0780Obowiązki:Praca dydaktyczno - wychowawcza z dziećmi.Dwie zmiany między 06:00 a 16:30,Wymiar etatu: 1 miejsce na 25/25 oraz 1 miejsce na 10/20 etatu.Wynagrodzenie zgodne z tabelą MEN uzależnione od posiadanych kwalfikacji do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.Pierws...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PRZEDSZKOLE NR 33PRZEDSZKOLE NR 33
Elbląg

Zakres obowiązków: Praca dydaktyczno - wychowawcza z dziećmi. Dwie zmiany między 06:00 a 16:30, Wymiar etatu: 1 miejsce na 25/25 oraz 1 miejsce na 10/20 etatu. Wynagrodzenie zgodne z tabelą MEN uzależnione od posiadanych kwalfikacji do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwsza umowa na ...

Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciela lub pedagoga specjalnego w przedszkolu

nowa oferta
WIOLETAWIOLETA
Nowy Dwór Gdański

Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego lub pedagoga w niepublicznej placówce w Nowym Dworze Gdańskim. . Obowiązki: prowadzenie zajęć grupowych prowadzenie dzienników współpraca z rodzicami współpraca ze specjalistami (psycholog, pedagog, logopeda) Wymagania: ukończone studia z zakres...

27.04.202427.04.2024
od 4500 zł