Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Mirosławiec

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Mirosławiec

Numer oferty: StPr/24/0276Obowiązki:Nauczyciel przedszkolaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogicznePozostałe wymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym , prawo jazdy ,łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi , odpowiedzialność , dobra organi...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracę w zastępstwieumowa o pracę w zastępstwie

PRZEDSZKOLE SŁONECZKO W MIROSŁAWCUPRZEDSZKOLE SŁONECZKO W MIROSŁAWCU
Mirosławiec

Zakres obowiązków: Nauczyciel przedszkola Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym , prawo jazdy ,łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi , odpowiedzialność , dobra organizacja pracy...

Umowa o pracęumowa o pracę

Złocieniec

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi, kształcenie dzieci, poszerzanie, aktualizowanie wiedzy, dbanie o rozwój psychofizyczny. Realizowanie programu wychowania przedszkolnego wg. zasad dydaktycznych. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem - lata: 1 Umiej...

13.06.202413.06.2024