Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Pakość

16-18 z 18 ofert pracy

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - PRZEDSZKOLE PAROWOZIK W GNIEWKOWIE (NR 1763)

P.W. E-MIR MAJEWSKI MIROSŁAWP.W. E-MIR MAJEWSKI MIROSŁAW
Gniewkowo

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w przedszkolu - wychowawca grupy (Przedszkole Parowozik w Gniewkowie) Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ELBONET S.J. BOGUSZ TUCHOLSKI, MICHAŁ SENGER W SZUBINIEELBONET S.J. BOGUSZ TUCHOLSKI, MICHAŁ SENGER W SZUBINIE
Żnin

Zakres obowiązków: Edukacja dzieci w przedszkolu Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat)...

12.08.202412.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żnin

Numer oferty: StPr/24/0517Obowiązki:Edukacja dzieci w przedszkoluWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Nauczyciel przedszkola, specjalizacja: Nauczyciel języka angielskiegoMiejsce pracy: Szpitalna 20, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko...