Filtruj

Praca Pomoc Nauczyciela - Pakość

PRACA pomoc nauczyciela dla dziecka ze spektrum autyzmu/nauczyciel

MONIKAMONIKA
Pakość

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Hop-Siup w Pakości poszukuje nauczyciela współorganizującego proces kształcenia/ pomoc nauczyciela dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagania: niekaralność, wykształcenie kierunkowe (ewentualnie osoby w czasie studiów pedagogiczny...

05.07.202405.07.2024
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Animator- zajęcia dodatkowe

ULAULA
Inowrocław

Szukamy Animatora zajęć z Klockami LEGO ® Szukamy kreatywnego i energicznego animatora, który dołączy do naszego zespołu i poprowadzi zajęcia z dziećmi z wykorzystaniem klocków LEGO ®! Jeśli lubisz pracować z dziećmi, jesteś pasjonatem budowania i potrafisz inspirować młodzież, ta oferta jest dla C...

30.08.202430.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Lipie

Zakres obowiązków: nauka zapoznania się z organizacją pracy i funkcjonowaniem szkoły, nauka przygotowywania pomocy dydaktycznych i organizowania zajęć, czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

29.08.202429.08.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0461 s