Filtruj

Praca Nauczyciel Przedszkola - Szczytno

1-2 z 2 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3 PROMYCZEK Z ODDZ. INTEGR. I ODDZ. ŻŁOBKOWYMMIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3 PROMYCZEK Z ODDZ. INTEGR. I ODDZ. ŻŁOBKOWYM
Szczytno

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej 3 latków PRACA: 22 godziny w tygodniu między 6:30 a 16:30 według przyjętego grafiku Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. JANA BRZECHWY W WIELBARKUPRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. JANA BRZECHWY W WIELBARKU
Wielbark

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć w grupie przedszkolnej, osoba po filologii angielskiej będzie dodatkowo w ramach etatu prowadzić zajęcia j. angielskiego (5h w tygodniu) PRACA: poniedziałek-piątek w godzinach 6:30-15:30 według ustalonego przez pracodawcę grafiku (22 godziny w tygodniu) Wymagani...

14.06.202414.06.2024