Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Białystok

PILNE!-> Praca w szkołach -> Psycholog / trener / wykładowca

POLSKIE CENTRUM PROFILAKTYKIPOLSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI
Białystok

W związku z dynamicznym rozwojem Polskie Centrum Profilaktyki z Krakowa zatrudni pedagogów / psychologów / trenerów / studentów ostatnich lat studiów z terenu całej Polski do nawiązania współpracy stałej bądź epizodycznej przy realizacji warsztatów dla uczniów, rodziców i szkoleń dla nauczycieli w s...

09.09.202409.09.2024

Ucz angielskiego w Homeschool. Teacherrific teaching at Homeschool.

HOMESCHOOLHOMESCHOOL
Białystok

Nasze wysokie standardy współpracy z nauczycielkami i nauczycielami działają niezawodnie od ponad 20 lat: decydujesz kogo chcesz uczyć decydujesz ile godzin w tygodniu chcesz uczyć dostajesz system szkoleń rozwojowych z zakresu metodyki dostajesz sesje z psychologiem z zakresu psychologii naucza...

24.06.202424.06.2024
od 50 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PANKACHPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PANKACH
Pańki

Zakres obowiązków: obserwacja, rozpoznawanie potrzeb dzieci, prowadzenie zajęć, opracowywanie wymaganej dokumentacji, pedagogizacja rodziców, współpraca z kadrą przedszkola Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne mile widziane doświadczenie zawo...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0277 s