Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Biskupice

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL SPECJALISTA PSYCHOLOG

FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INICJATYW SPOŁECZNYCH PROELIOFUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INICJATYW SPOŁECZNYCH PROELIO
Biskupice

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych. Realizacja zaleceń z orzeczeń i opinii. Konsultacje z rodzicami. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne staż pracy ogółem - lata...

05.09.202405.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYMSZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM
Biskupice Zabaryczne

Zakres obowiązków: rozmowy indywidualne, udzielanie wsparcia w rozwiązywaniu problemów, porady dla rodziców i nauczycieli, organizowanie pogadanek, spotkań dla dzieci przedszkolnych i uczniów klas I - VIII Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) przygotowanie pedagogiczne,...

16.08.202416.08.2024

Psycholog przedszkolny- Tomaszkowice k/Wieliczki

PRZEDSZKOLEPRZEDSZKOLE
Biskupice

Przedszkole 2 języki w Tomaszkowicach k/Wieliczki zatrudni nauczyciela -psychologa z pełnymi kwalifikacjami od 1 września 2024 lub od uzgodnionego terminu. Wymiar etatu do uzgodnienia- jesteśmy otwarci na propozycje. Oferujemy pracę w miłej atmosferze, zapewniającą możliwości rozwoju zawodowego, sat...

18.07.202418.07.2024