Filtruj

Praca Nauczyciel Psycholog - Biskupiec

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W BISKUPCUPOLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W BISKUPCU
Biskupiec

Zakres obowiązków: Praca w zespole terapeutycznym, prowadzenie zajęć indywidualnych z zakresu psychologii z dziećmi z niepełnosprawnościami sprzężonymi oraz zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. . Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) [Inne] : Studia magisterskie z ...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Tuławki

Numer oferty: StPr/24/0442Obowiązki:Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom. Praca z dziećmi w wieku szkolnym. Współpraca z dyrektorem i gronem pedagodicznymWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Przygotowanie pedagogiczneWykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozosta...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SZKOŁA PODSTAWOWA W TUŁAWKACHSZKOŁA PODSTAWOWA W TUŁAWKACH
Tuławki

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom. Praca z dziećmi w wieku szkolnym. Współpraca z dyrektorem i gronem pedagodicznym Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Przygotowanie pedagogiczne Wymagania/oczekiwania pracodawcy: wykształcenie w...